Pozývame ťa na ONLINE Deň otvorených dverí
nášho Schaeffler duálneho vzdelávania

Baví ťa technika, zaujímaš sa o e-mobilitu, robotiku či digitalizáciu? Uvažuješ nad tým, akú strednú školu si vybrať? V hlave ti koluje množstvo otázok, na ktoré nemáš odpovede a termín podávania prihlášok na strednú školu sa blíži?

Tak neváhaj a zúčastni sa 9. alebo 10.12.2020 od 12.30 do 13.30 hod. nášho ONLINE dňa otvorených dverí Schaeffler duálneho vzdelávania a navyše vyhraj elektro kolobežku, smartphone alebo bezdrôtové slúchadlá!

Na online DOD Schaeffler duálneho vzdelávania je nutné sa zaregistrovať na jeden z dvoch ponúkaných termínov. Zaregistrovať sa môžeš do 8.12.2020. Registráciou a účasťou na online DOD sa zapájaš do súťaže o ceny.

Podmienkou súťaže je byť prítomný na podujatí až do vylosovania výhercov súťaže, ktoré sa uskutoční v závere podujatia.

Pripoj sa na online DOD Schaeffler duálneho vzdelávania a zisti:

  • kam smeruje Schaeffler v projekte E-mobilita
  • čo ponúkajú stredné odborné školy SOŠs KNM a SOŠt CA
  • aké odbory budúcnosti môžeš študovať a aké cool výhody majú naši Schaeffler dualisti
  • ako vyzerá naše nadupané školiace centrum
  • a na záver to, na čo sú všetci najviac zvedaví – kto sa stane výhercom cien

Toto všetko a oveľa viac zistíš na našom ONLINE DOD. Rozprávať budú okrem našich špecialistov aj naši súčasní Schaeffler dualisti, lebo veď kto ti povie narovinu viac ako samotní žiaci? Dozvieš sa všetky možnosti štúdia a informácie o tom, prečo je podnik Schaeffler Kysuce správnym miestom pre prax. Prezrieš si nadupané priestory nášho školiaceho centra a majstrov, ktorí ťa budú učiť. Sú priateľskí a vtipní, ale hlavne sú to to špecialisti vo svojom odbore, ktorí dokážu prepájať teóriu s praktickými vedomosťami, vďaka ktorým získaš potrebnú prax do života už počas strednej školy. Nemusíš sa báť, na všetky tvoje zvedavé otázky ti odpovieme v chate.

Pripoj sa 9. alebo 10.12.2020 o 12.30 hod., venuj nám hodinku tvojho času a presvedč sa, že stať sa Schaeffler dualistom sa naozaj oplatí!

Registrácia Online DOD

Poznámka: Do súťaže o elektro kolobežku, smartphone alebo bezdrôtové slúchadlá sa môžeš zaregistrovať len raz a na jeden termín DOD.

    9.12.202010.12.2020

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov, ktoré sú uvedené v registračnom formulari na účely, ktoré sú uvedené v dokumente Informácia dotknutej osobe.